Recreanten D3
Sponsoren

Recreanten D3

Team
  • Trainer/Coach Cobi Pape
  • Trainingstijden Do: 20:30u-22:00u Stamper/Semi
  • Nevobo-klasse RTD2B
Spelers
Nola Cutipa
Ans Goossen
Manon Koning
Ursula Mollink
Marleen Neurink
Wilmy Nijland
Angela Reinders
Renate Schoemaker
Erika Spenkelink
Programma
Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKL7W9C/dames-recreatief/3/programma.rss.
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.
Stand
#TeamGPWV+-
1Ledo DR 114464610783582
2Holyoke DR 214333323694615
3SVH VC DR 114323224701664
4Rivo DR 212282820628527
5Daarlerveen DR 110272713551443
6Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 312262622595558
7Vrivo DR 210242416504442
8Devoc DR 312101038492677
9Time Out'75 DR 1107733389579
10Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 4127741430680
Uitslagen
Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKL7W9C/dames-recreatief/3/resultaten.rss.
DatumWedstrijdenResultaten
Er zijn geen uitslagen bekend.

Over Dames Recreanten 3

Informatie volgt.