Recreanten D3
Sponsoren

Recreanten D3

Team
  • Trainer/Coach Cobi Pape
  • Trainingstijden Do: 20:30u-22:00u Stamper/Semi
  • Nevobo-klasse RTD2B
Spelers
Nola Cutipa
Ans Goossen
Manon Koning
Ursula Mollink
Marleen Neurink
Wilmy Nijland
Angela Reinders
Renate Schoemaker
Erika Spenkelink
Programma
Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKL7W9C/dames-recreatief/3/programma.rss.
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.
Stand
#TeamGPWV+-
1Connectium Holyoke DR 26131311274281
2Polstars DR 1412124222162
3Ledo DR 26111113260307
4SVH VC DR 2410106204181
5Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 2410106204184
6Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 367717273300
7Havoc DR 4266210193
8ATC DR 146610198195
9Havoc DR 345511172208
10ISIVOL DR 124449895
Uitslagen
Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKL7W9C/dames-recreatief/3/resultaten.rss.
DatumWedstrijdenResultaten
Er zijn geen uitslagen bekend.

Over Dames Recreanten 3

Informatie volgt.